Новоайдарська селищна рада
Новоайдарський район, Луганська область

Оголошення про проведення конкурсу на надання послуг з поводження з побутовими відходами

Виконавчий комітет Новоайдарської селищної ради, який знаходиться за адресою: смт Новоайдар, вул. Дружби, 1, оголошує конкурс на надання послуг з поводження з побутовими відходами.

Підставою для проведення конкурсу є рішення виконавчого комітету Новоайдарської селищної ради №44 від 08 травня 2019 року.

Конкурс відбудеться  08 липня 2019 року о 10.00 годині за адресою: смт Новоайдар, вул. Дружби, 1.

Уповноважена особа, яка здійснюватиме зв'язок з учасниками конкурсу, - Духан Артем Миколайович - заступник селищного голови. Контактний тел. (06445) 9-46-47.

 

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг з поводження з побутовими відходами;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;

- наявність відповідного дозволу або ліцензії на провадження господарської діяльності із поводження з побутовими відходами.

 

Послуги повинні надаватись на всій території смт Новоайдар, с.Айдар-Миколавка, с.Маловенделівка. Об’єкти утворення побутових відходів - багатоквартирні житлові будинки (48 шт), одноквартирні житлові будинки (3064 шт), підприємства, установи та організації, які розташовані на території (97 шт).

Середня відстань до об’єктів з відходами та їх місцезнаходженням - 16 км.

 

Конкурсні пропозиції подавати до конкурсної комісії особисто або надсилати поштою до 10.00 години 25.06.2019 року за адресою: 93500, Луганська обл., смт Новоайдар, вул.Дружби, 1.

 

Голова конкурсної комісії« повернутися до списку новин