Новоайдарська селищна рада
Новоайдарський район, Луганська область

Свято Масляної в Новоайдарі

17 лютого 2018 року в парку «Сосновий» весело і шумно відгуляли Масляну. Проводи зими і зустріч довгожданої весни має велике символічне значення для українського народу. Ці святкування символізують не тільки пробудження природи після зимової сплячки, а й духовне пробудження людини. Ось і ми теж відсвяткували цю зустріч Зими і Весни піснями, танцями, розвагами, в яких брали участь як діти, так і дорослі. 

Свято було організоване Новоайдарською селищною радою. Хотілося сказати слова подяки всім працівникам Новоайдарського районного будинку культури, представникам Айдар-Миколаївського клубу і Марсівського народного дому за підготовку святкового концерту. Особливу подяку хочеться висловити працівникам комунального підприємства «Новоайдарське СКП»: вся робота з підготовки території до проведення свята «лягла на їхні плечі» (розчищення території, установка стовпа, сміттєвих контейнерів і ін.). Її не видно, але забирає багато часу і ресурсів. Подарунки та призи для учасників конкурсів були придбані за рахунок селищної ради.

Такі свята дуже важливі. Під час їх проведення люди спілкуються між собою, зустрічаються з керівництвом селищної ради в неформальній обстановці, де кожен може висловити свою думку, пропозиції та побажання про розвиток нашого селища. Не кожен, в силу своєї зайнятості, може прийти до селищної ради і висловити свої зауваження, ідеї щодо поліпшення умов комфортного проживання в нашому селищі.
Спасибі ВСІМ величезне за святковий настрій і добре проведений час.



« повернутися до списку новин